SAMAK KONFERENCE S TÉMATEM MEZIGENERAČNÍ PŘEDÁVÁNÍ MAJETKU

Ve spolupráci s Cimpel & partneři jsme uspořádali konferenci s tématem mezigeneračního předávání majetku, aneb jak majetek předat, aby byl pro děti do života přínosem a ne prokletím. Za účelem komplexního pohledu na tuto obsáhlou oblast jsme pozvali čtyři řečníky z různých oborů - právo, wealth management, psychologie. Součástí setkání byly také dvě případové studie, u kterých si účastníci mohli vyslechnout osobní zkušenosti spokojených klientů.

Petra Hájková a Zdeněk Mikuláš přiblížili, jaké jsou právní možnosti předání/prodeje firmy a jak firmu co nejlépe připravit, aby celý proces proběhl úspěšně.

Jiří Cimpel promluvil z pozice privátního investičního poradce a wealth manažera, který se svými klienty řeší, jak efektivně přistupovat k budování rodinného bohatství a jak se připravit na smysluplné předání majetku dalším generacím.

Iva Moravcova se věnovala tématu, jak být úspěšní a při excelentní práci předejít vyhoření a to jak v pracovním, tak i osobním životě.

Všem zúčastněným děkujeme za příjemně strávené odpoledne a budeme se těšit na další společné setkání. V případě zájmu o bližší informace k tématu mezigeneračního předání majetku se na nás neváhejte obrátit - www.samak.cz | www.mezigeneracniobmena.cz | www.prodavamefirmy.cz.

 

Slovníček pojmů

Rodinný holding

Rodinná ústava

Mezigenerační obměna

Restrukturalizace společnosti


Nabízíme objektivní pohled v problematice mezigenerační obměny. Díky našim zkušenostem, širokému expertnímu týmu a spolehlivosti Vám budeme v celém procesu oporou a rádcem.

Rychlý kontakt

+420 211 222 244
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

k
ontakt pro média
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology