SAMAK KONFERENCE S TÉMATEM MEZIGENERAČNÍ PŘEDÁVÁNÍ MAJETKU

Ve spolupráci s Cimpel & partneři jsme uspořádali konferenci s tématem mezigeneračního předávání majetku, aneb jak majetek předat, aby byl pro děti do života přínosem a ne prokletím. Za účelem komplexního pohledu na tuto obsáhlou oblast jsme pozvali čtyři řečníky z různých oborů - právo, wealth management, psychologie. Součástí setkání byly také dvě případové studie, u kterých si účastníci mohli vyslechnout osobní zkušenosti spokojených klientů.

Petra Hájková a Zdeněk Mikuláš přiblížili, jaké jsou právní možnosti předání/prodeje firmy a jak firmu co nejlépe připravit, aby celý proces proběhl úspěšně.

Pokračovat ve čtení

Rozhovor Zdeňka Mikuláše pro epravo.cz

Zdeněk Mikuláš je ekonom a advokát s dlouholetými zkušenostmi v oblasti korporátního práva, mezigeneračních obměn, nákupů a prodejů firem (M&A), restrukturalizací a financování podniků.

V poradenské skupině SAMAK má na starosti vedení projektů typu M&A a korporátních restrukturalizací napříč odbornými praxemi, tedy především práva, daní a financí. Aktivně se rovněž věnuje problematice mezigeneračních obměn v rodinných firmách. Zdeňkovou silnou stránkou je pragmatický a obchodní přístup k řešení problémů a silná orientace na výsledek.

Celý rozhovor najdete zde - https://www.epravo.cz/top/clanky/10-otazek-pro-zdenka-mikulase-115098.html.

Pokračovat ve čtení

Slovníček pojmů

Rodinný holding

Rodinná ústava

Mezigenerační obměna

Restrukturalizace společnosti


Nabízíme objektivní pohled v problematice mezigenerační obměny. Díky našim zkušenostem, širokému expertnímu týmu a spolehlivosti Vám budeme v celém procesu oporou a rádcem.

Rychlý kontakt

+420 211 222 244
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

k
ontakt pro média
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology